Bodový systém

Skvělá aplikace pro řidiče.

4.6 stars on Google Play

Bodový systémGoogle Play4.6

Po nainstalovaní této aplikace získáváte informace o bodovém systému, který se vztahuje na řidiče vozidel na území České republiky. Aplikace umožňuje jednoduché vedení evidence vlastních přestupků, takže s ní už nikdy nezapomenete kolik bodů vám „zbývá“. Další užitečnou funkcí je zjištění maximální výše pokuty dle přestupku. Aplikace nepotřebuje k plnému běhu internet a vše funguje offline.

Recenze

„Aplikace, která přehledně ukazuje, jaké jsou finanční i bodové postihy za různé přestupky. Ty jsou rozdělené na sekce rychlost, parkování, technický stav a doklady, přednosti, přestupky během jízdy, alkoholické a návykové látky a ostatní. V případě jednání s policisty o přestupku tak můžete snadno a rychle zjistit, zda vás akorát nestraší.“

Michal Štengl, Sauto.cz

„Dostali jste pokutu a zajímáte se, co to znamená pro váš bodový účet? Do aplikace jednoduše zadáte, že jste jeli 59 na padesátce a dozvíte se, jak jste na tom a jaká pokuta hrozí. Hodit se může i seznam míst, kde lze prověřit bodové konto, kde získáte tříbodový odpustek. 

Matouš Jelínek, Blesk.cz